Polska Sitemaps

tu jestes› Regał dziecinny kreatywny
kreska

Meble dziecinne - regał kreatywny

regał dziecinny

Każdy z Nas ma własny pomysł i sposób na organizacje przestrzeni, za każdym razem wraz z wiekiem zmieniają się także pomysły na zagospodarowanie jej. A co by było jak byśmy sami wyznaczali przestrzeń użytkową.


Prostym a zarazem skutecznym pomysłem jest zastosowanie produktu, który samodzielnie możemy zaplanować i dostosować kształtem do przestrzeni jaka dysponujemy. Potem waz z zmiana potrzeb samodzielnie ją modyfikować.


Regał dla dziecka, który wraz jego potrzebami możemy modyfikować, to nasza propozycja którą nazwaliśmy - "Regał Kreatywny"


regał dziecinny szkic

Dlaczego "Regał Kreatywny"? A to dla tego, ze sami rysujemy kształt i decydujemy o wielkości, przeznaczeniu przestrzeni i wyposażeniu w nim się znajdującym. Później wraz z potrzebami możemy sami modyfikować, dodawać i zmieniać.

Jak to wygląda w praktyce. Regał kreatywny dla dziecka jest tak zaplanowany aby w prosty i przystępny sposób zaplanować przestrzeń. Produkt Sami projektujemy na określony kształt, w którym zmieniamy przestrzeń użytkową. Sami decydujemy, jak ma wyglądać ta przestrzeń, kształt i efekt końcowy. Tym samym możemy zdecydować czy regał kreatywny dla dzieci ma stać na podłodze bezpośrednio, na stopkach czy być zawieszony na ścianie. Sami możemy zmieniać położenie półek i je zabezpieczyć przed przypadkowym, niekontrolowanym wypadnięciem - dla bezpieczeństwa dzieci. Możemy zastosować jednocześnie różne wkłady do regału kreatywnego zmieniając jego charakter i przeznaczenie. Do dyspozycji mamy pudełka kartonowe, wkłady materiałowe, szafki otwierane i uchylne, szuflady i systemy wiszące na ubrania. Możemy także zainstalować oświetlenie tworząc z zawieszonego regału na ścianie lampkę do czytania. Wszystko zależy od naszej pomysłowości.box-kartonBox kartonowy Box materiałowyBox materiałowy Box ratanowyBox ratanowy
Jedną z możliwości rozszerzenia regału są wkłady. Najtańsza formą jest kartonowe ozdobne pudełko. Bardziej wytrzymałe zwłaszcza dla dzieci są boxy materiałowe. Boxy występują w różnych kolorach Bardziej ozdobne i eleganckie rozwiązanie to boxy ratanowe. Boxy występują w różnych kolorach.
FrontyFronty Szuflady w regaleSzuflady w regale Led pod regałem zawieszonymLed pod regałem zawieszonym
Front do regału pozwala na zbudowanie w szybki sposób szafy np. na ubrania Szuflady w prosty sposób możemy zamontować w każdej chwili by zmienić charakter regału. Oświetlenie można zamontować dowolne według uznania. Na rynku mamy bardzo duży rodzaj opraw jak i źródeł światła.


Biurka rosnące - kilka inspiracji ze świata co można:


  Highslide JS
  Regał dziecięcy kreatywny szafy na ubrania po wyjęciu półek oraz specjalnie w przestrzeni otwartej wstawione kolorowe formaty tła
  Highslide JS
  Regal dziecięcy kreatywny z drzwiczkami zaokrąglonymi na każdym rogu dla bezpieczeństwa.
  Highslide JS
  Regal dziecięcy kreatywny z drzwiczkami zaokrąglonymi na każdym rogu dla bezpieczeństwa.
  Highslide JS
  Regal kreatywny w klasycznej formie najważniejsze możemy zmienić ustawienie półek, półki mają zaczepy bezpieczne zapobiegające wysunięcie przez dzieci w trakcie zabawy


kreska
Google