Witamy na stronie

LWiki
Producent
Mebli

Meble do domu czy biura?

Napisz lub zadzwoń

Biurka do biura

personalizacja stanowiska

Biurko regulowane do biura

Biurka - siedzimy przy nich codziennie, pracujemy, jemy i bawimy się. Stanowią ważny element wyposażenia każdego biura, o którym często zapominamy. Produkt jakim jest biurko, narażone jest bardziej na zużycie i obciążenie niż pozostałe meble. Spędzamy przy nich 90% czasu w pracy biurowej. Często stawiamy także ciężkie przedmioty zapominając często o przepisach BHP. Produkt masz spełnia odpowiednie normy wytrzymałościowe oraz jakościowe wynikające z specyfiki jego późniejszych funkcji. Warto wspomnieć o designie, który pozwala tworzy ogólny wystrój naszego biura, gabinetu czy sali konferencyjnej. Chromowane dodatki, przepustnice czy wysuwające się gniazda elektryczne. To fragment oferty produkcji biurek jaką… Państwu przedstawiamy. Jeżeli chcemy zadbać o zdrowie pracowników i własne zdrowie nie pozostaje nam nic innego jak dopasować meble do własnego wzrostu. I nie trzeba tutaj ponosić wysokich nakładów. Polecam biurko regulowane do pracy Naszego pomysłu i produkcji. Biurka posiada opatentowane rozwiązania jak i ochronę wzoru zarejestrowaną w Urzędzie Patentowym. Nasze biurka regulowane są najlepszym rozwiązaniem na rynku o największych możliwościach personalizacji, ustawienia wysokości wyłącznie do własnych potrzeb. Pozwala to nam na wygodną, nie męczącą pracę. W firmie w której dbamy o nasz kręgosłup, nie musimy zmieniając stanowisko zabrać biurka ze sobą :). Wystarczy w nowym miejscu wyregulować biurko do wysokości odpowiadającej Naszemu wzrostowi. Zapewniając Sobie ponownie poczucie wygody w nowym otoczeniu i na nowym stanowisku.

Biurka regulowane

Wysokość biurka ma znaczenie

biurko regulowane do pracy

Biurko regulowane do pracy

Biurka regulowane do wielogodzinnej pracy siedzącej. Inny wzrost, inne ustawienie wysokości biurka do wygodnej pracy. Zdrowie mamy jedno.

biurko regulowane wysokie

Biurko regulowane wysokie

Biurko regulowane do pracy siedząco-stojącej. Regulacja w zakresie od 65 do 114cm. Dowolny wymiar i konfiguracja.

biurko sterowane elektrycznie

Biurko elektryczne

Stoły konferencyjne, open space, biurka, szafy aktowe, regały, kontenery, meble reklamowe z nadrukiem, drzwi przesuwne, szafy żaluzjowe ...

Biurka na stelażach


Produkt jakim jest stół lub biurko, które ma wzbudzić zachwyt i pożądanie musi być także solidny i zawierać rozwiązania pomagające naszej pracy oraz ukrywające masę kabli do sprzętu jaki posiadamy na biurku. Takimi dodatkami mogą stać się np nogi biurka, płyta meblowa lub fornirowana. Różnorodność materiałów, design oraz wykończenie sprawia że produktu jest ozdobą całego wnętrza. Odrobina szaleństwa i mamy niepowtarzalny wystrój i atmosferę naszego biura czy domu. Możliwość dobrania indywidualnego rozwiązania pozwala użytkownikowi na swobodna aranżacje swojego miejsca pracy. Nie możemy bać się eksperymentować z kolorami. Do dyspozycji ponad 200 kolorów płyt meblowych i 150 fornirów. Czasy jednego koloru w biurze dawno minęły. Teraz biura są przyjazne pracownikowi kolorowe i zielone. Czasami wstawianie oddzielnych biurek nie jest uzasadnione technicznie i ekonomicznie. Dotyczy to otwartych sal biurowych typu open space czy sal konferencyjnych, gdzie ustawiamy rzędy stołów. Na zebraniach, konferencjach siedzi się pomiędzy nogami stołu. Nie jest to komfortowa sytuacja i naprawdę utrudnia pracę. Rozwiązaniem tego problemu są stelaże zintegrowane. To nic innego jak wzmocniona konstrukcja pojedynczego stołu rozszerzona o dwukrotną szerokość normalnego biurka z możliwością łączenia konstrukcji wielostanowiskowych.

biurko na stelażach metalowych

Stelaże do biurek

Rózne kolory i możliwości

nogi typ H do biurek

Stelaże do biurek typ H

Nogi do biurek typu H. Nogi z ukrytym i wewnętrznym kanałem na kable. Dostępne w różnych kolorach oraz wersja chromowana.

nogi i stelaże do biurek

Stelaże do biurek

Stelaże do biurek o nogach okrągłych lub kwadratowych. System stelaży z belkami usztywniającymi dla zwiększenia wytrzymałości.

system zintegrowanych stelaży

System stelaży

Specjalnie zaprojektowany system stelaży o poszerzonym rozstawie. Połączone tworzą wygodny stół konferencyjny lub system biurek.

Galeria biurek stołów stolików


biurko płytowe

Biurko płytowe z wycięciem.

Biurko narożne na stelażu metalowym, nogi kwadrat i bleda metalowa

Biurko narożne na stelażu metalowym, nogi kwadrat i bleda metalowa.

stolik kawowy blat kwadratowy

Stolik kawowy kształt kwadrat na nodze chromowanej

stolik kawowy blat okrągły

Stolik kawowy kształt okrągły na nodze chromowanej

stoły do laboratorium

Stoły na stelażu do laboratorium. Blat to laminat odporny na ścieranie i chemiczne odczynniki.

biurko kosmetyczne

Biurko kosmetyczne

biurko kosmetyczne

Biurko kosmetyczne

biurko kosmetyczne

Biurko kosmetyczne

biurko wiszące z szufladą

Biurko wiszące z szufladą

Biurka z nogą typu H

Biurka z nogą typu H

Biurka duze typ L na stelażu

Biurka duze typ L na stelażu

Biurka na stelażu

Biurka na stelażu

Biurka na stelażu

Biurka na stelażu

Biurka na stelażu

Biurka na stelażu

LWikipedia

Dzielimy się wiedzą i spostrzeżeniami, które rozszerzają Nasz sposób postrzegania rzeczy oczywistych.
W trosce o zdrowie nasze warto się nimi kierować

sposób siedzenia kręgosłup

Choroba biurka

Czy zastanawiałeś się dlaczego w pracy coraz częściej wstajesz od biurka i z czasem taka sytuacja powtratza się coraz częściej?

Jakość oświetlenia w pracy lub domu

Parametry techniczne nie zawsze są przez nas zrozumiałe. Nie każdy z nas jest elektrykiem i nie zawsze rozumiemy oznaczenia i opisy ...

kontenerek biurowy męski

Kontenerki męskie i żeńskie

Czy wiedziałeś że występują kontenery biurowe męskie i żeńskie? Ja do tej pory sam nie znałem tych konstrukcji. Nawet nie wiedziałem że takie istnieją …


Kontakt z Nami

Zawsze do dyspozycji o dogodnej porze.

Zawsze proponujemy indywidualne rozwiązania.

 • Adres siedziby:
  LWiki Sp. z o.o. ul. Poziomkowa 2a,
  05-090 Raszyn Polska
 • NIP: PL 534 252 29 16
 • KRS: 0000 626 999
 • REGON: 364 921 815 00000
 • Telefon: 515 0 79 79 0
 • Email: info@lwiki.pl
 • strona firmowa: www.Lwiki.pl
 • strona produktowa: www.Lwiki.com.pl