Witamy na stronie

LWiki
Producent
Mebli

Meble do domu czy biura?

Napisz lub zadzwoń

Kontenerki męskie i żeńskie

Wiesz jakie to są?

kontenerek meski

Definicja naszego kontenerka biurowego jest prosta i nie skomplikowana. Mała skrzynia meblowa z szufladami lub szafką, która może występować w dowolnej konfiguracji i z różnym wyposażeniem. W zależności od wysokości występuje rozróżnienie na kontenerki wysokie, przyblatowe, pod blatowe oraz niskie. W naszej ofercie i tylko u nas występuje jeszcze definicja kontenerka modułowego.

Czy wiedziałeś o tym że rozróżnia się jeszcze kontenerki męskie i żeńskie ?

Do tej pory ja też nie wiedziałem o istnieniu takiego podziału. Nawet by mi do głowy nie przyszło żeby taki podział wprowadzić. Dopiero jedna z naszych Klientek wyjaśniła nam dokładnie, zasadność wprowadzenia takiego podziału. I powiem, że jest dużo prawdy w takim sposobie podziału na kontenerki męskie i żeńskie. Każdy z nas ma różne potrzeby związane z zagospodarowaniem i urządzaniem przestrzeni biurowej. Dotyczy to także sposobu w jaki sami tworzymy stanowiska pracy. Nie wolno i nie powinniśmy się ograniczać do schematów tak często powtarzanych i powielanych w firmach.


Dotyczy to zwłaszcza zakupów mebli biurowych, które nagminnie kupowane są w sposób dalece odbiegając od potrzeb ich użytkownika. Meble tworzą nasze przyjazne otoczenie i naszą strefę konfortu pracy. Maja nam służyć, pomagać w codziennych pracach biurowych i dbać o nasze zdrowie. Ten ostatni aspekt o którym wszyscy wiemy, wszyscy piszą ale nikt z tym nic nie robi. A co robimy ? Najczęściej kupujemy meble które stawiamy lub przestawiamy w biurze z kąta w kąt bo zawalają miejsce. Meble które są nie dopasowane do przestrzeni i potrzeb do jakich zostały zakupione. Taka konstrukcja była w sklepie. Konstrukcje które nie można w żaden sposób przebudować ani rozbudować. W dzisiejszych czasach w dobie cyfrowych maszyn i z automatyzowanej produkcji możemy tworzyć rzeczy modyfikowalne i użyteczne dla naszego i tylko naszego biznesu. Wracając do zagadnienia dotyczące różnicy pomiędzy męskim a żeńskim kontenerkiem? Podstawowa różnica to potrzeby jakie mają użytkownicy płci żeńskiej oraz oczekiwania w stosunku do tak powszechnego meble jakim jest kontenerek.

nieprawidlowa postawa bol plecow

kontenerek biurowy

Podstawowa budowa kontenerka dla kobiety musi zawierać takie elementy jak głęboką szufladę dolną, szufladę dużą i piórnik. Zaś męski kontener. Jakieś tam szuflady mogą być. Uzasadnienia konfiguracji żeńskiego kontenerka jest bardzo proste i nie skomplikowane ale praktyczne. W dolnej głębokiej szufladzie kobieta musi schować torebkę, w każdej innej wielkości szufladzie to się jej nie uda. W dużej szufladzie mieszczą się kosmetyki , perfumy i lakiery – każda kobieta nawet w biurze musi mieć swoją toaletkę. Nie ważne jak i gdzie kobieta musi zawsze lepiej wyglądać – od innej koleżanki. :) A piórnik wiadomo na pomadki i tusze do rzęs które kształtem przypominają długopisy. Kontenerki męskie to zupełnie inna sprawa i tu nie wiele możemy powiedzieć na ich temat . Jedne co mi przychodzi do głowy o przeznaczeniu takiego kontenerka, to że może posłużyć jako przechowalnia papieru. Czyli spraw na potem i spraw ważnych i pilnych ale nie teraz. W końcu kontenerki to meble osobiste, które konfigurujemy i dopasowujemy w pracy tylko na własny użytek.

Podobają sie Wam artykuł ? Doceń Nas i poleć.

LWikipedia

Dzielimy się wiedzą i spostrzeżeniami, które rozszerzają Nasz sposób postrzegania rzeczy oczywistych.
W trosce o zdrowie nasze warto się nimi kierować

sposób siedzenia kręgosłup

Choroba biurka

Czy zastanawiałeś się dlaczego w pracy coraz częściej wstajesz od biurka i z czasem taka sytuacja powtratza się coraz częściej?

Jakość oświetlenia w pracy lub domu

Parametry techniczne nie zawsze są przez nas zrozumiałe. Nie każdy z nas jest elektrykiem i nie zawsze rozumiemy oznaczenia i opisy ...

kontenerek biurowy męski

Kontenerki męskie i żeńskie

Czy wiedziałeś że występują kontenery biurowe męskie i żeńskie? Ja do tej pory sam nie znałem tych konstrukcji. Nawet nie wiedziałem że takie istnieją …


Kontakt z Nami

Zawsze do dyspozycji o dogodnej porze.

Zawsze proponujemy indywidualne rozwiązania.

 • Adres siedziby:
  LWiki Sp. z o.o. ul. Poziomkowa 2a,
  05-090 Raszyn Polska
 • NIP: PL 534 252 29 16
 • KRS: 0000 626 999
 • REGON: 364 921 815 00000
 • Telefon: 515 0 79 79 0
 • Email: info@lwiki.pl
 • strona firmowa: www.Lwiki.pl
 • strona produktowa: www.Lwiki.com.pl